Praca | Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

Przejdź do wybranego podserwisu

Aktualne oferty

Kogo obecnie poszukujemy ?

Treść

największych co do wielkości producentem cukru w Europie. Podstawowy przedmiot działalności stanowi produkcja i sprzedaż cukru, handel wyrobami powstałymi w trakcie jego wytwarzania oraz przetwórstwo owocowo-warzywne. Spółka prowadzi kompleksowe zarządzanie archiwami firm zewnętrznych w zakresie przechowywania, archiwizowania oraz brakowania dokumentów oraz inne działalności usługowe. Spółka jest podmiotem dominującym Grupy Kapitałowej, w której skład wchodzą spółki zależne i marki Polskie Przetwory, Pszczółka, Stoisław i Trzemeszno.

Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
poszukuje odpowiednich kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. gospodarki surowcowej

w Departamencie Surowcowym

(umowa na zastępstwo)

Nr referencyjny:

DS_CENSG

Miejsce świadczenia pracy:

Toruń

Zakres obowiązków:

- koordynacja działalności Grupy Kapitałowej Spółki w zakresie gospodarki surowcowej
- koordynacja realizacji spraw związanych z kontraktacją i skupem buraków cukrowych, w tym rozliczeń z plantatorami
- współpraca ze spółkami zależnymi w zakresie sprawozdawczości surowcowej
- koordynacja działań służb surowcowych w Oddziałach Spółki
- obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
- sporządzanie sprawozdań, analiz, raportów, zestawień w zakresie gospodarki surowcowej
- przygotowywanie prezentacji
- obsługa serwisu internetowego e-Plantator

Oczekiwania wobec kandydatów:

- preferowane wykształcenie wyższe rolnicze
- mile widziane doświadczenie w wielooddziałowej firmie produkcyjnej
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- mile widziana znajomość języka angielskiego i rosyjskiego
- odpowiedzialność, dokładność, skrupulatność
- bardzo dobra organizacja pracy własnej
- zdolność analitycznego i logicznego myślenia
- wysoka kultura osobista
- umiejętność komunikacji i współpracy
- zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
- czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- pracę w dużej i stabilnej firmie
- umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjne benefity pozapłacowe (Opieka Medyczna, Karta MultiSport, PPE)

Data ważności oferty pracy:
 2020-09-30

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

« wstecz