Praca | Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

Przejdź do wybranego podserwisu

Aktualne oferty

Kogo obecnie poszukujemy ?

Treść

Krajowa Spółka Cukrowa S.A. z siedzibą w Toruniu jest największym w Polsce i jednym z największych co do wielkości producentem cukru w Europie. Podstawowy przedmiot działalności stanowi produkcja i sprzedaż cukru, handel wyrobami powstałymi w trakcie jego wytwarzania oraz przetwórstwo owocowo-warzywne. Spółka prowadzi kompleksowe zarządzanie archiwami firm zewnętrznych w zakresie przechowywania, archiwizowania oraz brakowania dokumentów oraz inne działalności usługowe. Spółka jest podmiotem dominującym Grupy Kapitałowej, w której skład wchodzą spółki zależne i marki Polskie Przetwory, Pszczółka, Stoisław i Trzemeszno.

Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
poszukuje odpowiednich kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. rozwoju systemów informatycznych

w Biurze Informatyki

Nr referencyjny:

CENSU_SRSI

Miejsce świadczenia pracy:

Toruń

Zakres obowiązków:

- dbanie o rozwój systemów IT
- zbieranie wymagań i analiza biznesowa systemów informatycznych
- współpraca z biznesem
- zarządzanie projektami prowadzonymi przez nasz zespół

Oczekiwania wobec kandydatów:

- preferowane wykształcenie wyższe w obszarze informatyki
- preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku
- zainteresowanie nowymi technologiami i procesami zachodzącymi w przedsiębiorstwach
- zaangażowanie i chęć podejmowania wyzwań
- komunikatywność
- umiejętność zbierania i analizowania wymagań oraz prowadzenia projektów
- kreatywność i chęć podejmowania wyzwań
- mile widziana znajomość języków SQL, PL SQL, C#, T-SQL
- znajomość rozwiązań typu Business Intelligence oraz baz danych (ORACLE, MS SQL) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- pracę w dużej i stabilnej firmie
- umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjne benefity pozapłacowe (Opieka Medyczna, Karta MultiSport, PPE)

Dodatkowe informacje:

Jeśli interesujesz się systemami informatycznymi, nowymi technologiami, procesami zachodzącymi w przedsiębiorstwach i wszystkim co dotyczy szeroko rozumianych zagadnień z zakresu IT to może Ciebie szukamy do naszego zespołu. Poszukujemy osoby kreatywnej, otwartej z pasją i zaangażowaniem, która nie boi się wyzwań. Osoby która będzie dbać o rozwój naszych systemów, współpracować z biznesem, prowadzić różnorodne projekty. Kogoś kto będzie uczestniczył w kształtowaniu IT w naszym przedsiębiorstwie. Jeśli zatem takie zagadnienia jak analiza biznesowa systemów informatycznych, zbieranie wymagań, zarzadzanie projektami czy rozwój systemów są Ci dobrze znane i chcesz dołączyć do świetnego i zgranego zespołu złóż swoje cv.

Data ważności oferty pracy:
 2020-09-30

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

« wstecz