Krajowa Spółka Cukrowa S.A. - praca

Przejdź do wybranego podserwisu

Aktualne oferty

Kogo obecnie poszukujemy ?

Treść

Krajowa Spółka Cukrowa S.A. z siedzibą w Toruniu jest ogólnopolskim koncernem specjalizującym się w produkcji i sprzedaży cukru. Jest obecnie największym w Polsce i ósmym, co do wielkości, producentem cukru buraczanego w Europie. Spółka jest podmiotem dominującym Grupy Kapitałowej, w której skład wchodzą spółki zależne i marki Polskie Przetwory, Pszczółka, Stoisław i Trzemeszno.

Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
Oddział „Cukrownia Nakło” w Nakle nad Notecią
poszukuje odpowiednich kandydatów do pracy na stanowisko:

AUTOMATYK

Nr referencyjny:
DA_NAK

Miejsce świadczenia pracy:
Nakło nad Notecią

Zakres obowiązków:
- utrzymanie ciągłości produkcji
- usuwanie awarii w obszarze automatyki i elektroniki
- sprawdzanie aparatury kontrolno-pomiarowej
- wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń

Oczekiwania wobec kandydatów:
- wykształcenie techniczne w kierunku Automatyka/Elektronika/Mechatronika/Elektryka
- podstawowa wiedza z dziedziny pneumatyki
- praktyczna znajomość zagadnień elektrycznych i elektronicznych
- uprawnienia SEP do 1kV
- mile widziana podstawowa wiedza z zakresu sterowania PLC
- sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
- praktyczną naukę zawodu i pełne wsparcie załogi przy zdobywaniu doświadczenia
- opiekę przełożonego oraz aktywne planowanie kolejnych etapów rozwoju zawodowego
- szereg szkoleń wewnętrznych
- pracę w firmie opartej na nowoczesnej technologii
- stabilne warunki zatrudnienia
- pakiet świadczeń socjalnych

Data ważności oferty pracy:
 2019-05-28

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

« wstecz