Krajowa Spółka Cukrowa S.A. - praca

Przejdź do wybranego podserwisu

Wszystkie aktualności

Treść

Krajowa Spółka Cukrowa S.A. przyjęta do organizacji Pracodawcy RP

9 stycznia 2014 r. Krajowa Spółka Cukrowa S.A. została przyjęta w poczet członków Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej.

Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej (wcześniej: Konfederacja Pracodawców Polskich) są najstarszą organizacją pracodawców w Polsce, która działa od 1989 roku i reprezentuje ponad 7,5 tys. firm. Przedsiębiorstwa zrzeszone w Pracodawcach RP zatrudniają ok. 4 mln pracowników. Organizacja jest uznanym partnerem społecznym w Polsce i w Europie. Naczelną ideą Pracodawców RP jest tworzenie państwa przyjaznego pracodawcom. Organizacja aktywnie wspiera przedsiębiorczość, pamiętając przy tym, że gospodarka musi rozwijać się w sposób zrównoważony, a względy ekonomiczne nigdy nie mogą znacznie dominować nad społecznymi. Pracodawcy RP dążą do stworzenia harmonii na linii pracodawca – pracownik, działają na rzecz wspólnych interesów pracodawców, współdziałają
z partnerami społecznymi. Organizacja dba, aby głos pracodawców miał znaczenie przy podejmowaniu decyzji o przyszłości kraju oraz kształtuje i promuje pozytywny wizerunek pracodawców i przedsiębiorców. Prezydentem Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej od 2001 roku jest dr Andrzej Malinowski. 

« wstecz