Krajowa Spółka Cukrowa S.A. - praca

Przejdź do wybranego podserwisu

Wszystkie aktualności

Treść

Przewodnik Pracodawcy
2014.09.30
Przewodnik Pracodawcy

Krajowa Spółka Cukrowa S.A. po raz pierwszy wzięła udział w projekcie Przewodnik Pracodawcy organizowanym przez Grupę Pracuj. Przewodnik ten zawiera nie tylko cenne wskazówki czy informacje dla młodych ludzi wkraczających na rynek pracy, ale również wiele interesujących prezentacji firm, które oferują atrakcyjne miejsca pracy. Przewodnik pracodawcy dostępny będzie od października 2014 na uczelniach wyższych, targach pracy oraz w biurach karier.

Poznaj sekrety słodkiej kuchni
2014.09.30
Nowości kulinarne, słodkie przepisy, konkursy, ciekawostki… to i wiele, wiele więcej znajdziecie na naszym fanpage’u. W końcu każdy ma czasem ochotę na chwilę szaleństwa, na upieczenie czegoś pysznego, na zaskoczenie rodziny
i znajomych świetnym deserem!
Krajowa Spółka Cukrowa S.A. na Liście 500 największych polskich firm dziennika „Rzeczpospolita”
2014.09.30
Krajowa Spółka Cukrowa S.A. znalazła się w dorocznym zestawieniu dziennika „Rzeczpospolita”, prezentującym 500 największych przedsiębiorstw działających w Polsce. Lista 500 to prestiżowy ranking firm opracowywany i publikowany od 16 lat przez redakcję „Rzeczpospolitej”.
Krajowa Spółka Cukrowa S.A. przyjęta do organizacji Pracodawcy RP
2014.09.30
9 stycznia 2014 r. Krajowa Spółka Cukrowa S.A. została przyjęta w poczet członków Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej.
Krajowa Spółka Cukrowa S.A. sfinalizowała zakup zakładu we Włocławku
2014.09.30
31 stycznia 2014 roku Krajowa Spółka Cukrowa S.A. sfinalizowała zakup od Agros Nova Sp. z o.o. dawnych Kujawskich Zakładów Przemysłu Owocowo-Warzywnego „Włocławek”. Zakładem we Włocławku zarządza spółka zależna KSC S.A. –Polskie Przetwory Sp. z o.o.
Krajowa Spółka Cukrowa S.A. na „Liście 2000”
2014.09.30
W dniu 2 grudnia 2013 r., po raz dwunasty „Rzeczpospolita" opublikowała „Listę 2000”, będącą zestawieniem dużych oraz średnich polskich firm. Na liście znalazły się firmy, które stanowią filar polskiej gospodarki i pozytywnie wpływają na jej rozwój. Krajowa Spółka Cukrowa S.A. została sklasyfikowana na 145. miejscu. W zestawieniu wzięto pod uwagę m.in. przychody ze sprzedaży, dynamikę przychodów, wynik operacyjny, nakłady na inwestycje i zysk netto.